Diyabet Destek Sigortası Rutin diyabet muayeneleri

Türkiye Sigorta Diyabet Destek Sigortası

Diyabet Destek Sigortası

Diyabet Destek Sigortası

Diyabet Destek Sigortası ile hem sağlığınızı acil durumlara karşı koruma altına alın hem de rutin diyabet muayenelerinizi ve tetkiklerinizi kolayca yaptırın!

Diyabet Sigortası acil durumlarda oluşabilecek tedavi masraflarınız teminat kapsamında karşılarken, aynı zamanda diyabet tedaviniz boyunca karşılaşabileceğiniz tüm zorluklara karşı sizi destekler. Diyabet Sigortası ile Check-up Hizmeti, Genişletilmiş Diş Paketi, Göz Koruma Paketi ve yılda 1 kere kadınlar için ücretsiz mamografi veya meme ultrasonu ve erkekler için ücretsiz PSA hizmeti sayesinde sağlığınız koruma altına alınmış olur.

Diyabet hastalarının 6 ayda bir rutin olarak gerçekleştirmek zorunda olduğu kan tahlili işlemlerini evinizin rahatlığında ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Endokrinoloji doktorunda yıllık 2 kere muayene hakkı sunan Diyabet Sigortası ile sağlığınız Türkiye Sigorta koruması altında!

Türkiye Sigorta Diyabet Sigortası

Diyabet Sigortası

Diyabet Destek Sigortası Nedir

Acil durumlarda tedavi masraflarınızın karşılarken aynı zamanda diyabet tedaviniz boyunca size destek sunan ve bir yıllık süre ile geçerli olan sağlık sigortasıdır. Ani bir hastalık, kaza veya yaralanma sonucu meydana gelen ve hastanenin acil servisinde 24 saat içinde müdahale edilmesi gereken hallerde sigortalının hayatını tehlikeye sokan durumları güvence altına alır ve diyabet hastalığı muayenesi ve tetkikleri için gerçekleştirilen rutin kontrollerinizi teminat kapsamında yaptırabilmenizi sağlar.

Güvence Kapsamı Nedir

Ani bir hastalık, kaza veya yaralanma sonucu meydana gelen ve hastanenin acil servisinde 24 saat içinde müdahale edilmesi gereken hallerde sigortalının hayatını tehlikeye sokan durumları kapsam içine almaktadır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından acil durum olarak tanımladığı 26 farklı tedavi masraflarını karşılar.

Türkiye Sigorta Diyabet Sigortası

Diyabet Sigortası

Diyabet Destek Sigortası Teminat Kapsamı Nedir

Diyabet Destek Sigortasının teminatları aşağıdaki gibidir:

Acil Cerrahi Yatış, Ameliyat

Acil Dahili Yatış

Hastane, Oda, Yemek, Refakat

Yoğun Bakım

Ambulans Hizmeti

Endokrinolojik Muayene Hizmeti ile senede 2 kez endokrinoloji doktorunda fiziki muayene hakkı

Evde Kan Alma Hizmeti ile senede 2 kez, 6 aylık periyotlarda olmak üzere evinizden kan alım hizmeti (1 dar kapsamlı panel, 1 geniş kapsamlı panel)

Ücretsiz Faydalanabileceğiniz Ek Hizmetler:

Kronik hastalıkların erken teşhisinde son derece önemli olan ve geniş kapsamlı testleri içeren yılda 1 kere kullanabileceğiniz Check-up Hizmeti

Diş sağlığınızda genişletilmiş diş paketi ile dolgu, röntgen, temizlik, muayene, diş çekimi vb. gibi hizmetler

Göz Koruma Paketi ile göz muayenesi ve Glokom(göz tansiyonu) ölçümü

Kadınlar için yılda bir defa, Mamografi ve Meme Ultrasonu Hizmeti, erkekler için yılda bir defa PSA

Bekleme Süresi Var mı?

Diyabet Destek Sigortası için herhangi bir bekleme süresi mevcut değildir. Sigortanızı yaptırdığınız andan itibaren kullanım sağlayabilirsiniz.

Diyabet Sigortası Yaş Sınırı

18-70 yaş arası herkes Diyabet Destek Sigortası satın alarak kendini güvence altına alabilir.

Detaylı Bilgi İçin Acentemiz Gökal Sigorta’yı Arayınız

Türkiye Sigorta Perpa Şişli Acentesi Gökal Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No:2090 Şişli – İstanbul

İLETİŞİM

SAĞLIK SİGORTALARI

TÜRKİYE SİGORTA

GÖKAL FACEBOOK

PERPA TİCARET MERKEZİ