Gökal Sigorta Atlas Mutuel Sigorta

Atlas Mutuel Sigorta

Atlas Mutuel Sigorta

Gökal Sigorta Makine Kırılması Sigortası
Gökal Sigorta Koltuk Ferdi Kaza Sigortası
Gökal Sigorta Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası
Gökal Sigorta Rent A Car Kasko

Atlas Mutuel Sigorta Kasko, Yangın, Nakliyat, Mühendislik, Ferdi Kaza, Seyahat Sağlık, Kefalet Sigortası, Rent A Car Kasko, Koltuk Ferdi Kaza

% 100 Yerli Sermayeye sahip ve genel müdürlüğü İzmir’de olan tek kooperatif Sigorta Şirketi Atlas Mutuel Sigorta, Kurucu ortaklarından aldığı gücü, deneyimli kadrosunun tecrübesiyle birleştirerek faaliyetine başlamış bulunmaktadır.

Atlas Mutuel Sigorta, Milli Re, Mapfre Re, Royal Sun Alliance Re gibi güçlü ve güvenilir Reasürörlerinin desteğiyle, Oto ve Oto dışı sigorta branşlarındaki ürünleriyle sigortalılarına hızlı ve kusursuz hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Atlas Mutuel Sigorta Ürünler

Kasko

Bireysel Kasko

T.C. kimlik numarası ile bireysel müşteri türünde hususi oto ve kamyonet kullanım tarzında poliçe tanzim edilen üründür. Zorunlu Trafik Sigortası’nın aksine sigorta sahibinin kendi aracını güvence altına almasını sağlar ki bu durum Kasko ile Trafik Sigortaları arasındaki en önemli farktır.

Ticari Kasko

zorunlu Trafik Sigortası’nın aksine sigorta sahibinin kendi aracını güvence altına almasını sağlar ki bu durum Kasko ile Trafik Sigortaları arasındaki en önemli farktır. Kasko poliçenizi ihtiyacınız olan teminatlar doğrultusunda belirleyebilir, şirketimizin sizin için hazırlamış olduğu kasko ürünleri arasından ihtiyacınıza uygun kasko poliçesini seçebilirsiniz.

Rent A Car Kasko

Hususi oto, kamyonet ve minibüs kullanım tarzlarında, kısa süreli ve uzun süreli operasyonel kiralama yapılan araçlar için poliçe tanzim edilen üründür. zorunlu Trafik Sigortası’nın aksine sigorta sahibinin kendi aracını güvence altına almasını sağlar ki bu durum Kasko ile Trafik Sigortaları arasındaki en önemli farktır.

Kasko poliçenizi ihtiyacınız olan teminatlar doğrultusunda belirleyebilir, şirketimizin sizin için hazırlamış olduğu kasko ürünleri arasından ihtiyacınıza uygun kasko poliçesini seçebilirsiniz.

Yangın

Konut Paket Yangın Sigortası

İşyeri Paket Yangın Sigortası

  • Nakliyat

Nakliyat Emtia Sigortası

Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

  • Mühendislik

İnşaat Bütün Riskler Sigortası

Montaj Bütün Riskler Sigortası

Makine Kırılması Sigortası

Elektronik Cihaz Sigortası

  • Ferdi Kaza

Bireysel Ferdi Kaza Sigortası

Grup Ferdi Kaza Sigortası

Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

  • Seyahat Sağlık
  • Kefalet Sigortası

Atlas Sigorta Perpa Şişli Acentesi Gökal Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No:2090 Şişli – İstanbul

İLETİŞİM

GÖKAL SİGORTA

GÖKAL FACEBOOK

PERPA TİCARET MERKEZİ