Türkiye Sigorta Araç Sigortaları

Araç Sigortaları

Araç Sigortaları

Türkiye Sigorta Trafik Sigortası
Türkiye Sigorta Kasko

Dost Kasko

Aracınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Peki başınıza gelebilecek olası risklere karşı aracınızı bütçenize uygun geniş teminat seçenekleri ile güvence altına almak istemez misiniz?

Hayatınızı daha da kolaylaştırmak için Dost Kasko Sigorta poliçesi ile 2 yaş ve üzeri otomobil ve hafif ticari sınıfındaki aracınızı %25’e varan fiyat avantajı ve kaliteli hizmet ile güvence altına alıyoruz. İşte biz buna Gerçek Dostluk diyoruz.

Türkiye Sigorta Dost Kasko; Türkiye genelinde yaygın servis ağı ile hizmet veren, hasarınızı doğru onarım metoduyla doğru zamanda onaran, orijinal yedek parça kullanan, kaliteli ve garantili Dost Servis ağında geçerlidir.

Türkiye Sigortadan Dost Kasko yaptırın, uygun fiyatlı, güvenli ve huzurlu sürüşün keyfini doyasıya yaşayın.

Muafiyetli Kasko

“Aracıma tam koruma sağlamaya ayıracak bütçem yok” ya da “Bu kadarcık hasar için poliçeyi bozmaya gerek yok!” diyenlerden misiniz?

O zaman bu poliçe tam size göre.

Türkiye Sigorta Muafiyetli Genişletilmiş Kasko ile 2.500 TL üzerindeki hasarlarınızı teminat altına alıyoruz. Üstelik %30’a varan indirimle! Bütçe dostu kasko seçeneğimiz ile arabanız korumasız kalmasın…

Fiat Kasko

TOFAŞ FIAT ya da FIAT marka aracınıza ve size özel ürünümüz FIAT KASKO ile, tüm yetkili FIAT servislerinde kendinizi özel hissetmenin yanı sıra avantajlı fiyat ve servis olanaklarından da yararlanabilirsiniz.

Araç seçimiyle farkını ortaya koyanlara, Türkiye Sigorta

Genişletilmiş Fiat Kasko!

Araç Sigortaları Araç Sigortası

Araç sahibi olmak kimimizin gençlik hayali, kimileri içinse gereklilik…

Sebebi her ne olursa olsun bir aracınız varsa ve ufak da olsa bir hasara uğrarsa, hele bir de kaskonuz yoksa, düşünecek çok şeyiniz var demektir.

Gelin, iş işten geçmeden Genişletilmiş Kasko yaptırın, biz sizin yerinize riskleri hesaplayalım. Size de yolların tadını çıkarmak kalsın.

İster kısa mesafe olsun ister uzun, yolda düşündüğünüz tek risk trafik olsun. Karşılaşabileceğiniz diğer riskler için Genişletilmiş Kasko ile yanınızdayız.

Araç Sigortaları Trafik Sigortası

Yasal zorunluluk olan Trafik Sigortası ile, trafikte Türkiye Sigorta güvencesi altındasınız!

Trafik Sigortası ile; poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne, yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet verilmesi durumunda, hukuki sorumluluğunuz teminat altına alınır.

Türkiye Sigorta Perpa Şişli Acentesi Gökal Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No:2090 Şişli – İstanbul

İLETİŞİM

TÜRKİYE SİGORTA

GÖKAL FACEBOOK

PERPA TİCARET MERKEZİ